Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Koncerty » Biba, Spenner i Bieranowski razem na jednej scenie!

Biba, Spenner i Bieranowski razem na jednej scenie!

Po raz drugi na jednej scenie utalentowani finaliści programu X factor w towarzystwie młodego zdolnego pianisty Adama Bieranowskiego. Podczas koncertu w Klubie u Bazyla będzie można usłyszeć m.in. autorskie kawałki, akustyczne wersje utworów The Beatles, Stereophonics, Coldplay oraz takich artystów, jak Chris Cornell, Jamiroquai czy Lenny Kravitz.

Marcin Spenner, pochodzący z Gdyni wokalista wyróżniający się niezwykłą barwą i wrażliwością na dźwięki. Śpiewa od kilu lat. Finalista programu X factor – grupa Kuby Wojewódzkiego. Obecnie pracuje nad solową płytą, która już wkrótce ujrzy światło dzienne. – Lubię piosenki pełne emocji, choć nie gardzę też ostrym rockiem w rodzaju Korn, Staind czy wczesnego Linkin Park. A moim ulubionym wykonawcą jest człowiek, który doskonale łączy różnego rodzaju emocje – Chris Cornell – mówił Marcin Spenner w wywiadzie dla programu X factor.

Paweł BIBa Binkiewicz, rodowity grójczanin, gitarzysta i wokalista, dla którego świat dźwięków od lat stanowi naturalne środowisko egzystencji. Wulkan energii, zarażający swoją charyzmą i pasją. Uczestnik programu X factor – grupa Kuby Wojewódzkiego. Koncertuje, śpiewa i gra po całej Polsce zarówno solowo jak i zespołem, a od niedawna razem z Marcinem Spennerem razem w duecie podczas koncertów akustycznych.

Adam Bieranowski, pianista, kompozytor, aranżer urodzony w 1993 roku. Od najmłodszych lat jego drogi kierowały się ku szeroko pojętej muzyce rozrywkowej. – Zawsze ciągnęło go do muzyki improwizowanej, nie przemawia do mnie powielanie wielu wykonań i interpretacji narzucanych przez dzisiejsze szkolnictwo.

Piątek 5 lipca 2013 godzina 20:00
Miejsce: Klub u Bazyla ul. św. Wojciecha 28
Cena biletu : 20ZL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− cztery = 5

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 136 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony