Jestes tutaj: Home » FILM » Nowy gospodarz Oskarów 2014

Nowy gospodarz Oskarów 2014

(fot. billboard.com)Krótko po tegorocznej ceremonii Seth MacFarlane ogłosił, że nie poprowadzi następnego rozdania Oskarów w 2014 roku. Producenci zaczęli więc szukać innego kandydata, coraz częściej wymienia się m.in. Justina Timberlakea.

Twórca animowanego serialu „Family Guy”, Seth MacFarlane, poinformował fanów na swoim Twitterze, że nie zamierza poprowadzić przyszłorocznej, 86. ceremonii rozdania najsłynniejszych nagród filmowych świata.

„Pełni traumy krytycy mogą odetchnąć: nie jestem w stanie poprowadzić już Oscarów. Próbowałem ułożyć odpowiednio swój grafik, ale jednak potrzebuję snu” – te słowa napisał tegoroczny gospodarz Oskarów na swoim Twitterze.

Jego decyzja jest zatem ostateczna i organizatorzy już rozglądają się za jego następcą. Jednym z poważnych kandydatów jest Justin Timberlake.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


trzy × = 9

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 170 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony