Jestes tutaj: Home » FILM » Marion Cotillard mówi po polsku

Marion Cotillard mówi po polsku

(fot. movies.ndtv.com)Festiwal w Cannes dobiega końca. Za uczestnikami premiera filmu „The Immigrant”, w którym Marion Cotillard wciela się w imigrantkę z Polski. Rzecz jasna aktorka mówi po polsku, co nie było dla niej łatwym zadaniem.

„Dostałam scenariusz, w którym miałam 20 stron tekstu po polsku i musiałam się go nauczyć jak najlepiej się tylko dało, bez akcentu. To niezwykle trudny język, w dodatku bardzo mało słów przypomina te występujące we francuskim czy angielskim. Gdy czytałam swój tekst, rozumiałam najwyżej ze dwa słowa” – wyznała Marion Cotillard.

Aktorka wciela się w filmie w Ewę Cybulską – kobietę, która przybywa do Ameryki z Katowic wraz ze swoją siostrą, Magdą. Niestety, Magda choruje na gruźlicę, więc kobiety zostają rozdzielone. Obu grozi deportacja, ale w pewnym momencie Ewa poznaje Bruno Weissa, który zapewnia jej dach nad głową, ale też zaczyna zmuszać do prostytucji.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


sześć × = 54

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 323 010 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony