Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Katarzyna Dowbor zwolniona z TVP

Katarzyna Dowbor zwolniona z TVP

(fot. se.pl)Po niemal 30 latach Katarzyna Dowbor została zwolniona z TVP. Trwa reorganizacja i można się spodziewać kolejnych zwolnień – mówi rzeczniczka stacji telewizyjnej. TVP jeszcze nie podała powodu zwolnienia Dowbor.

„Umowa o pracę z panią Marią Katarzyną Dowbor została rozwiązana z dniem 30 kwietnia 2013” – potwierdza rzeczniczka TVP, Joanna Stempień-Rogalińska.

Katarzyna Dowbor zaczęła pracę w telewizji w 1983 roku.Pracowała przy tworzeniu takich programów jak „Pegaz”, „Studio Lato”, „Pytanie na śniadanie”. Jej ostatni program to „Alchemia zdrowia i urody w TVP” w TVP Warszawa.

„W październiku minie 30 lat, odkąd zaczęłam pracę w telewizji i nie doczekałam jubileuszu. A co ja mogę powiedzieć? Tak postanowiono, widocznie nie pasowałam, widocznie za stara jestem już… Nie lubimy starszych pań. Lubimy małolaty. Będę szukać pracy, jak spora część ludzi w tym kraju znalazłam się w drużynie szukających zajęcia” – mówi Katarzyna Dowbor.

Wcześniejszą zmianą w TVP było zdjęcie z anteny programu prof. Jana Miodka. Jednak w tym przypadku spotkało się to z ogromnym protestem widzów. Powstała grupa na Facebooku sprzeciwiająca się tej zmianie. TVP częściowo przychyliła się do opinii widzów. Program prof. Miodka nie zniknie zatem zupełnie, ale będzie przeniesiony do TVP Polonia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ pięć = 9

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 062 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony