Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Nowa płyta Bartosiewicz

Nowa płyta Bartosiewicz

(fot. polskieradio.pl)Witam Was, To moment dla mnie wyjątkowy. Mogę w końcu podzielić się z Wami czymś dla mnie naprawdę ważnym. Siedzę w domu i słucham tego, co wydarzyło się w studio. 13 zgranych numerów. Cała płyta. Najpiękniejsza, jaką kiedykolwiek nagrałam. Czuję wzruszenie i coś, czego nie umiem jeszcze nazwać… Dziękuję Wam za wszystko, za to, że nigdy we mnie nie zwątpiliście, tak jak ja nie zwątpiłam nigdy w siebie. P.S. Małgosiu i Jacku, „Niech biją salwy na Waszą cześć!”

Te słowa można przeczytać na oficjalnym profilu Edyty Bartosiewicz na Fecebook’u. Pod wpisem setki fanów zamieściło podziękowania dla Edyty.

Ostatnia studyjna płyta artystki to „Wodospady”, została wydana w 1998 roku. Bartosiewcz wyjaśniła dlaczego przez tyle lat była nieobecna na polskiej scenie muzycznej: „Ja sobie wyobrażałam, że powrócę z płytą. Że od razu będzie singiel, płyta, trasa koncertowa… Troszeczkę inaczej to mi się ułożyło. Życie jakiś inny scenariusz napisało dla mnie i musiałam się na to zgodzić. Przez dziesięć lat nie mogłam śpiewać. I nadal jestem w procesie, dochodzę do formy. I zrozumiałam jak bardzo ważna jest dla mnie interakcja z publicznością. Mogłabym siedzieć w domu i śpiewać do lustra, ale to nie wyzwala takich emocji, jakie się dzieją na scenie.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− 2 = jeden

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 084 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony