Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » KontenerART już niebawem w Poznaniu

KontenerART już niebawem w Poznaniu

(fot. madeofboxes.pl)Jak co roku w maju rusza kolejna edycja eksperymentalnego projektu KontenerART. Mieszkańcy już nie mogę się doczekać bo jak co rok czeka na nich wiele atrakcji i wspaniały wypoczynek.

Jak mówią sami organizatorzy (czyli niezależne środowisko artystów) inicjatywa ta miała na celu stworzenie miejsca idealnego do wypoczynku, spotkania ludzi kultury, uczestniczenia w procesie twórczym, zdobywania umiejętności podczas wielu warsztatów, czy też braniu udziału w niezwykłych koncertach i wystawach.

Sama formuła KontenerART stale się rozwija, twórcy budują mniejsze niezależne pracownie artystyczne, które będą animowane przez stowarzyszenia, fundacje, czy też przez indywidualnych artystów. Otrzymują przestrzenie zbudowane z dwóch kontenerów i mogą tam działać aż do końca sierpnia. Znajdą się tam pracownie: fashion, muzyczna, multimedialna, designerska itp.

W tym roku KontenerART postawione zostanie w centrum miasta nad rzeką Wartą, tam na zwiedzających czeka  piaszczysta plaża i bogaty program artystyczny – ponad 35 koncertów,  60 warsztatów, seanse filmowe, spotkania, dyskusje i wiele innych.

Zapraszamy wszystkich od 1.05.2013 do 31.08.2013 nad Wartę.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× 5 = dziesięć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 101 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony