Jestes tutaj: Home » MISZ MASZ » Fotografia » Aukcja światowych fotografii w Warszawie

Aukcja światowych fotografii w Warszawie

(fot. platine.pl)Polscy kolekcjonerzy już zacierają ręce, gdyż po raz kolejny do Polski zawita światowa fotografia. Będą mieli okazje nabyć zdjęcia przedstawiające ikony popkultury m.in. Brigitte Bardot, The Beatles, czy Kate Moss.

Wystawione na aukcje zdjęcia, są oryginalnymi fotografiami, dokumentującymi i portretującymi najwybitniejszych muzyków, aktorów i artystów drugiej połowy XX wieku z paryskiej kolekcji Grace Radziwiłł. Pójdą one pod młotek 9 maja 2013 roku w domu aukcyjnym DESA Unicum w Warszawie.

Aukcja fotografii z kolekcji Grace Radziwiłł odbędzie się 9 maja o godzinie 19 w siedzibie domu aukcyjnego DESA Unicum w Warszawie przy ulicy Marszałkowskiej 34/50. Wystawa obiektów aukcyjnych: od 24 kwietnia do 9 maja, oglądać ją będzie można od poniedziałku do piątku w godzinach od 11 do 19 oraz w soboty w godzinach od 11 do 16.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


pięć + = 11

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 541 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony