Jestes tutaj: Home » MUZYKA » To Be Loved

To Be Loved

(fot. timeslive.co.za)Przeróbki starych przebojów i cztery nowe autorskie kompozycje – to znajdziemy na najnowszym albumie Michaela  Bublé zatytułowanym „To be loved”. Premiera płyty jest zapowiedziana na 15 kwietnia 2013 roku.

Będzie to 6. studyjny album Kanadyjczyka. Na krążku znalazły się przeróbki m.in. „To Love Somebody” Bee Gees, „Nevertheless (I’m In Love With You)” Deana Martina, „Who’s Loving You” The Jackson 5, czy tytułowe „To Be Loved” Jackiego Wilsona. Obok coverów usłyszymy również cztery autorskie piosenki, które Bublé współkomponował. Płytę zapowiada singiel „It’s a Beautiful Day”.

Nad utworami na krążek artysta pracował w rodzinnej Kanadzie oraz w Los Angeles. Michael w studiu po raz kolejny spotkał się z legendarnym Bobem Rockiem, który znacząco przyczynił się do wielkich sukcesów Metalliki, Aerosmith czy Bryana Adamsa. „Praca z Bobem nad tymi piosenkami była dla mnie ekscytującym doświadczeniem. Tworzymy świetny zespół. Kocham piosenki, które wybraliśmy” – zapewnia Michael Bublé.

Wcześniej wspomniany Bryan Adams na „To Be Loved” pojawia się gościnnie jako wokalista i współkompozytor (wraz z Michaelem) piosenki „After All”.

Bryan Adams nie jest jedynym gościem na płycie. Kolejnym jest kobieta. To znana choćby z filmu „Spacer po linie” aktorka Reese Witherspoon, która towarzyszy Michaelowi w przeróbce niezapomnianego hitu „Something Stupid”, wykonywanego przez idola Kanadyjczyka, Franka Sinatrę, z córką Nancy.

W sieci można już obejrzeć teledyski do „To love somebody”, „You make me feel so young” czy „It`s a beautiful day”. Na oficjalnej stronie piosenkarza można także przesłuchać innych utworów z płyty. Niestety, ta gratka jest dostępna tylko dla jego fanów mieszkających w Kanadzie. Na wysłuchanie całego albumu w Polsce musimy poczekać do poniedziałku.

Oto spis utworów z albumu „To be loved”:

1. You Make Me Feel So Young
2. It’s A Beautiful Day
3. To Love Somebody
4. Who’s Lovin’ You
5. Something Stupid
6. Come Dance With Me
7. Close Your Eyes
8. After All
9. Have I Told You Lately That I Love You
10. To Be Loved
11. You’ve Got A Friend In Me
12. Nevertheless (I’m In Love With You)
13. I Got It Easy
14. Young At Heart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ 5 = jedenaście

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 061 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony