Jestes tutaj: Home » FILM » Nawiedzona Polska 2

Nawiedzona Polska 2

(fot. filmweb.pl)„Nawiedzona Polska” to tytuł strasznie nudnego horroru sprzed dwóch lat. Jednak twórcy kina niezależnego nie poddają się i podjęli decyzję o zrealizowaniu drugiej części historii.

Obraz będzie nosił tytuł „Nawiedzona Polska 2”, a po angielsku „Haunted Poland: The Origins”. Choć zdjęcia do filmu jeszcze się nie zaczęły, projekt doczekał się już pierwszej zapowiedzi wideo i zdjęć promujących.

W części pierwszej Ewelina i Pau przyjeżdżają ze Stanów na Kujawy, gdzie mieszkają rodzice Eweliny. Spotykają tam przyjaciółkę z Hiszpanii. Na lokalnym cmentarzu dochodzi do tajemniczego wydarzenia.

W „Haunted Poland: The Origins” Irene odkrywa, że Ewelina zaginęła. Wraca więc do Polski, gdzie spotyka przyjaciółkę z dzieciństwa Eweliny. Razem spróbują rozwikłać zagadkę zniknięcia dziewczyny i tajemnicę nawiedzonego lasu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


8 − cztery =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 202 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony