Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Biffy Clyro kolejną gwiazdą Coke Live Music Festival

Biffy Clyro kolejną gwiazdą Coke Live Music Festival

(fot. infomusic.pl)Formacja Biffy Clyro jest typowym przykładem grupy, która wypracowała sobie trwałą pozycję na rynku muzycznym z każdą kolejną płytą i koncertem. Będziemy mieli okazję usłyszenia ich na żywo już niebawem na festiwalu Coke Live.

Biffy Clyro to szkocki zespół rockowy pochodzący z Ayrshire, w składzie Simon Neil (śpiew, gitara), James Johnston (gitara basowa, śpiew) oraz Ben Johnston (perkusja, śpiew). Początkowo mniej znany, zyskał dużą popularność dopiero po wydaniu ich czwartego albumu studyjnego, Puzzle w 2007. Album ten, zyskał uznanie krytyków i osiągnął status złotej płyty w Wielkiej Brytanii, sprzedając się w liczbie 100 000 egzemplarzy. Na fali popularności tego albumu zespół wydał singel zawierający tylko utwór „Mountains”, nie promujący żadnego albumu, który dotarł do czołowej piątki najlepszych singli w Wielkiej Brytanii. Ostatecznie jednak utwór ten znalazł się na piątej płycie zespołu wydanej w 2009 roku.

W Polsce wystąpią w pierwszy dzień Coke Live Music Festival 9.08.2013 w Krakowie.
Nie możecie przegapić tego wydarzenia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× siedem = 28

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 151 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony