Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Koncerty » Imany już za tydzień w Polsce

Imany już za tydzień w Polsce

(fot. materiały prasowe)Płyta Imany znajduje się na liście 10 najlepiej sprzedających się płyt. Francuska piosenkarka, która szczerością oraz zestawieniem akustycznego folku wraz z bluesem i soulem zdobyła serca wielu Polaków już za niecały tydzień ponownie pojawi się na kilku koncertach w Polsce!

Imany po przetłumaczeniu w języku polskim oznacza „wiara”.  Jest to pseudonim artystyczny wokalistki, zaś naprawdę nazywa się Nadia Mladjao. Pochodzi z Komorów (małe wyspy zlokalizowane niedaleko Madagaskaru).

Twórczość Imany jest równie niezwykła i nieprzeciętna, jak jej droga do kariery wokalnej. Około 3 lata temu nierozpoznawalna i zagubiona postanowiła przyjechać do Paryża, aby podbić rynek muzyczny. Dotychczas doświadczona w zawodzie modelki w Nowym Jorku przyjechała do Europy w celu spełnienia swojej pasji, czyli śpiewania. Miała ze sobą portfolio oraz płytę z 6 utworami w wersji demo – i tyle wystarczyło, aby odnieść sukces. Wtedy wszystko się zaczęło. Z dnia na dzień udało jej się urzeczywistnić marzenia i stać się wokalistką. Z pomocą siostry Fatou, która mocno ją wspierała zaczęła dawać pierwsze koncerty.

Piękna, pochodząca z wielodzietnej rodziny afrykańskich emiratów Francuzka zdobyła serca rzeszy fanów. Melancholia, wyczucie i wrażliwość muzyczna wyniosły ją na wyżyny kariery wokalnej. W 2011 roku mieliśmy okazję posłuchać jej pierwszego albumu „The shape of a broken heart” . W Polsce zaczęła być rozpoznawalna głównie dzięki piosence „You will never know”.

Imany w Polsce:

Wrocław, Enter ‒ 15.04.2013 r.
Poznań, Sala Ziemi MTP ‒ 16.04.2013 r.
Gdynia, Hala Sportowa ‒ 17.04.2013 r.
Warszawa, Sala Kongresowa ‒ 18.04.2013 r.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


5 × dziewięć =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 056 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony