Jestes tutaj: Home » FILM » Powrót Streisand

Powrót Streisand

(fot. fm.tuba.pl)Barbra Streisand zapowiedziała, że wraca do reżyserowania. Artystka zrealizuje film o małżeństwie słynnej fotoreporterki Margaret Bourke-White i kontrowersyjnego pisarza Erskine’a Caldwella.

Streisand oświadczyła jednocześnie, że nie zamierza występować w filmie. Aktualnie trwają prace nad scenariuszem, a zdjęcia powinny ruszyć przed końcem roku.

To nie koniec jej powrotów – kilka tygodni wcześniej zapowiedziała także, że po raz pierwszy od sześciu lat wyruszy w trasę koncertową po Europie. Zaśpiewa m.in. w Londynie, Paryżu i Amsterdamie. Najbliżej nas Streisand da koncert w Kolonii. Muzyczne otwarcie europejskiego tournee odbędzie się 1 czerwca na londyńskiej O2 Arena.

Fani Streisand mają ostatnio wiele powodów do radości – zapowiedzi nowego filmu, kolejna trasa koncertowa, a w lutym tego roku zaśpiewała na oskarowej scenie, po 36 latach przerwy. Ostatni raz stała na niej w 1977 r., wykonując autorską piosenkę „Evergreen”, za którą tego samego wieczora otrzymała Oskara.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


trzy + 7 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 246 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony