Jestes tutaj: Home » FILM » „Big Eyes” w reżyserii Tima Burtona

„Big Eyes” w reżyserii Tima Burtona

(fot. radiotimes.com)Rozpoczynają się prace nad kolejną produkcją tego amerykańskiego reżysera – „Big Eyes”. W rolach głównych wystąpią świetni aktorzy, o których zrobiło się szczególnie głośno po ich ostatnich filmach, a mianowicie Amy Adams i Christoph Waltz.

Film ma opowiadać o małżeństwie Margaret i Waltera Keane. Margaret – utalentowana malarka, tworzy obrazy dzieci o charakterystycznych dużych oczach i żyje skromnie nad zatoką San Francisco. Jej mąż zaś, perfidnie wykorzystuje talent żony i podając się za autora jej obrazów wiedzie wystawne życie i występuje w programach telewizyjnych. W końcu artystka postanawia wyjawić sekret męża światu i przerwać tę lawinę kłamstw.

Za scenariusz odpowiedzialni są Scott Alexander i Larry Kraszewski. Z tym pierwszym Tim Burton miał już okazję współpracować przy produkcji Eda Wooda.

Pierwotnie w rolach głównych mieli wystąpić Ryan Reynolds i Reese Witherspoon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− jeden = 7

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 039 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony