Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Matt Dusk w Polsce

Matt Dusk w Polsce

(fot. muzyka.dziennik.pl)Już w listopadzie muzyk przyjedzie do naszego kraju, aby zagrać i oczywiście zaśpiewać na koncertach w Poznaniu, Gdańsku, Warszawie i Wrocławiu.

Wszyscy, no dobrze, fani Matta znają go z takich utworów jak: Operator Please, Back in Town, czy Zoom, zoom, zoom. Aż trudno uwierzyć, że początkowo Dusk zajmował się muzyką klasyczną i operą. Nie wiem jak inni, ale ja uważam, że dobrą drogę chłopak wybrał.

W ramach ciekawostki można wspomnieć, że kanadyjski muzyk nagrał niedawno duet z Edytą Górniak. Szczerze mnie to martwi, ale nie wydam sądu, dopóki nie usłyszę, a to nadejdzie już niedługo.

Co do koncertów zaś, to w Poznaniu Matt pojawi się 25 listopada w Sali Ziemi MTP, 26 listopada we Wrocławskim Centrum Kongresowym, 27 listopada w Sali Kongresowej w Warszawie oraz 28 listopada w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. Jeszcze nie wszystkie ceny biletów są znane, ale wahają się od 100 do 220 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


1 × dwa =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 323 506 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony