Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Matt Dusk w Polsce

Matt Dusk w Polsce

(fot. muzyka.dziennik.pl)Już w listopadzie muzyk przyjedzie do naszego kraju, aby zagrać i oczywiście zaśpiewać na koncertach w Poznaniu, Gdańsku, Warszawie i Wrocławiu.

Wszyscy, no dobrze, fani Matta znają go z takich utworów jak: Operator Please, Back in Town, czy Zoom, zoom, zoom. Aż trudno uwierzyć, że początkowo Dusk zajmował się muzyką klasyczną i operą. Nie wiem jak inni, ale ja uważam, że dobrą drogę chłopak wybrał.

W ramach ciekawostki można wspomnieć, że kanadyjski muzyk nagrał niedawno duet z Edytą Górniak. Szczerze mnie to martwi, ale nie wydam sądu, dopóki nie usłyszę, a to nadejdzie już niedługo.

Co do koncertów zaś, to w Poznaniu Matt pojawi się 25 listopada w Sali Ziemi MTP, 26 listopada we Wrocławskim Centrum Kongresowym, 27 listopada w Sali Kongresowej w Warszawie oraz 28 listopada w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. Jeszcze nie wszystkie ceny biletów są znane, ale wahają się od 100 do 220 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


4 − = jeden

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 823 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony