Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Impreza na otwartym powietrzu?– To tylko Summer Riot

Impreza na otwartym powietrzu?– To tylko Summer Riot

(fot. facebook.com)Klubowe, zamknięte imprezy to przeszłość, w okresie wakacji gdy wieczory są ciepłe i przyjemne warto wybrać się na jedyne, niepowtarzalne wydarzenie, jakim jest Summer Riot – czyli nic innego jak festiwal na otwartej przestrzeni.

Jak podkreślają organizatorzy, ich celem jest zorganizowanie punkowego festiwalu, który dorówna wielkością i doskonałością podobnym wydarzeniom, organizowanym m.in. w Niemczech (Endless), czy Czechach (Mighty Sounds), a jednocześnie takim, gdzie kontakt  zespołu z publiką nie jest w żaden sposób ograniczony kilkumetrowymi barierkami.

Mimo tego, że samej koncepcji festiwalu, jak i organizacji nie można nic zarzucić, to i tak wciąż tego typu imprezy w Polsce są rzadkością, tym bardziej cieszy fakt, że po kilku latach starań  Summer Riot w końcu się odbędzie.

Osoby, dla których sama forma festiwalu jest czymś oryginalnym, dodatkowo zachwyci fakt iż pojawi się na nim (po raz pierwszy w Polsce) – Cock Sparrer, jedna z nielicznych, angielskich grup punkowych, zasługujących na miano legendy. Mimo tego, że w całej swojej karierze nie odnieśli znaczącego komercyjnego sukcesu, to stali się jedną z najbardziej wpływowych kapeli, tworzących punk w latach ’70. Znani są z tego że dają nieczęste, ale zawsze świetne koncerty.

Anglikom towarzyszyć będą najlepsze zespoły z Polski oraz innych państw, będą to m.in. Sick Of It All, the Analogs, Dezerter, Lion’s Law, TZN XENNA, Podwórkowi Chuligani, Saints & Sinners, Reality Check, What We Feel, Farben Lehre oraz ODC.

Jak wspominają organizatorzy, koncerty to nie wszystkie atrakcje, jakie maja towarzyszyć temu wydarzeniu. Chcą bowiem  aby ta impreza stała się najlepszą w swoim gatunku, aby do tego doszło ważne jest umiejętne wykorzystanie potencjału miejsca, w którym się odbędzie, a jest nim podwarszawski Zamek Czersk.

Impreza potrwa dwa dni od 16 – 17.08.2013 w oddalonym około 30 km. od Warszawy Czersku.
Karnety w cenach od 173 zł w sieci eventim.pl

Serdecznie zapraszamy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


osiem + 6 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 039 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony