Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Feel powraca z nowym singlem

Feel powraca z nowym singlem

(fot. materiały prasowe)Po dłuższej przerwie grupa Feel wydaje nowoczesny singiel,  idący za trendami światowymi. Zespół jeszcze nie prezentował się w takiej odsłonie. Dzięki współpracy z wytwórnią Universal Music Polska, muzycy dotarli do międzynarodowych producentów. Współpraca ta pozwoliła im wprowadzić do ich twórczości inne – nowe rozwiązania muzyczne.

Członkowie grupy Feel na czele z Piotrem Kupichą nie boją się zmian i chcą cały czas pobudzać wyobraźnię własną  i odbiorców. Prawdziwi faceci z prawdziwą pasją chcą zaskakiwać swoich słuchaczy. Co o nowym singlu mówi lider zespołu – Piotr Kupicha? „Ten numer to początek kolejnego etapu w naszej karierze. Chcemy, by nasza twórczość wzbudzała emocje, a nawet kontrowersje. Nie boimy się eksperymentów i chcemy się rozwijać. Utwór „Poczuj to” pokazuje, że nie zamykamy się na jeden nurt.  Nawiązujemy również do tego co dzieje się na świecie. Tam zespoły gitarowe i rockowe wzbogacają swoje kompozycje elektronicznymi brzmieniami i dzięki temu sięgają po nowe środki wyrazu. My też mamy jeszcze wiele do powiedzenia, jeśli chodzi o proponowaną przez nas muzykę.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ trzy = 7

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 130 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony