Jestes tutaj: Home » MUZYKA » André Rieu and His Johann Strauss Orchestra po raz pierwszy w Polsce

André Rieu and His Johann Strauss Orchestra po raz pierwszy w Polsce

(fot. zimbio.com)Został okrzyknięty przez media „Królem walca”, sam jest skrzypkiem, dyrygentem oraz artystą w jednym, który sprzedał ponad 30 milionów płyt. Teraz zdecydował, że przyjedzie do Polski po raz pierwszy, by dać dwa niepowtarzalne koncerty.

Jak mówi sam Rieu: „Walc jest bardzo ważną częścią mojego życia. To ważny sposób wyrazić optymizm, mój humor przynoszony światu. Walc może być smutny i zarazem budujący, więc trzeba uznać jego pozytywną aspekt, jak również zobaczyć życie z obu stron. Walc oddaje to. To bardzo interesujące, jak walc działa na odbiorców. Jesteś pośród mojej publiczności. Dajesz mi siebie i walc złapie cię.”

Jego koncert pełen walców, musicali, muzyki tradycyjnej, opery i operetki, będzie trwać ponad dwie godziny. Sprawdźcie czy faktycznie każdy może cieszyć się muzyką klasyczną, tak jak twierdzi sam André.

Pierwszy koncert odbędzie się 9 maja 2014 roku w Atlas Arenie w Łodzi, drugi 10 maja 2014 roku w Gdańsku w Ergo Arenie.
Bilety są już w sprzedaży od 190 zł.

Serdecznie zapraszamy na to niepowtarzalne widowisko.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


5 × pięć =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 130 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony