Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Paul McCartney – na pierwszym koncercie w Polsce

Paul McCartney – na pierwszym koncercie w Polsce

(fot. viagogo.net)To był dla niego pracowity rok – bijąca rekordy trasa koncertowa, album podbijający listy przebojów, otrzymanie własnej gwiazdy w Alei Gwiazd w Hollywood, uzyskanie tytułu MusiCares Person of the Year, a teraz nowa trasa i nowe wyzwania. Panie i Panowie McCartney ‘Out There!’

‘Out There!’ to nowa trasa koncertowa, w jaką Paul rusza już niebawem. Kilka dni temu ogłoszono pierwszą datę koncertu, a kolejne pojawią się już niebawem. Potwierdzoną informacją jest natomiast to, że McCartney zawita do Warszawy na Stadion Narodowy, by tam dać swój pierwszy w Polsce koncert już 22 czerwca 2013 roku.

Fani mogą się spodziewać, że usłyszą wszystkie największe przeboje idola z całej jego kariery, zarówno solowej, jak i tej w zespołach Wings oraz The Beatles.

Jego koncert na żywo, to niezwykła okazja by wysłuchać nieomal 3 godzinnej podróży muzycznej przez ostatnie 5 dekad, w których muzyk tworzył i towarzyszył fanom przez życie.

Przypominamy:

22 czerwca, Stadion Narodowy w Warszawie

Ceny biletów :

242 zł – trybuny i osoby niepełnosprawne
303 zł – trybuny
330 zł – trybuny i płyta tył
363 zł – trybuny
495 zł – płyta przód
660 zł – płyta przód
1100 zł – płyta przód

Gorąco zapraszamy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


osiem + = 9

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 139 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony