Jestes tutaj: Home » FILM » Serialowe „Gangi Nowego Jorku”

Serialowe „Gangi Nowego Jorku”

(fot. stopklatka.pl)Martin Scorsese, twórca zrealizowanych w 2002 roku „Gangów Nowego Jorku” chce podjąć się kontynuacji tej historii, tym razem w formie serialu.

Jego obraz zdobył aż 10 nominacji do Oscara. Akcja rozgrywała się w XIX wieku, a bohaterami byli członkowie tytułowych grup przestępczych. Grany przez Leonardo DiCaprio Amsterdam szykował się do zemsty na mordercy swojego ojca.

Serial, który ma być sequelem filmu, rozwinie wątki w nim przedstawione. Twórcy chcą, by serial dział się na przełomie XIX i XX wieku. To właśnie wtedy w Ameryce narodziła się zorganizowana przestępczość. Miejscem akcji będzie nie tylko Nowy Jork, ale także Chicago i Nowy Orlean.

„Tamten czas w dziejach Ameryki jest bogaty w historie, dla których nie starczyło miejsca w dwugodzinnym filmie. Serialowa forma daje nam więcej swobody artystycznej oraz czasu, aby przywrócić ten kolorowy świat oraz pokazać wpływ, który jaki miał tamten okres na nasze społeczeństwo i życie” – powiedział Martin Scorsese.

Nie wiadomo, kogo Scorsese zatrudni w obsadzie. Obecnie reżyser pracuje z Leonardo DiCaprio nad filmem „The Wolf Of Wall Street”, który premierę powinien mieć jeszcze w tym roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ 1 = dziesięć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 137 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony