Jestes tutaj: Home » MUZYKA » 30 Seconds to Mars nie próżnuje

30 Seconds to Mars nie próżnuje

(fot. lastfm.pl)Nowa płyta zespołu pojawi się już niedługo na rynku. Co prawda dokładnej daty premiery jeszcze nie znamy, ale wiemy, że ujrzy światło dzienne jeszcze przed letnią trasą koncertową Marsów.

Z radością przyjmujemy fakt, że w ramach wspomnianej trasy grupa zawita do Polski. Jared Leto i jego ekipa wystąpią na Impact Festival, który odbędzie się w dniach 4-5 czerwca 2013 na Lotnisku Bemowo w Warszawie.

Wtedy też będziemy mieli okazję sprawdzić, czy Leto miał rację mówiąc, że ta płyta będzie czymś zupełnie nowym i odmiennym w stosunku do poprzednich albumów. Ja tam chłopakowi wierzę, ale chętnie zweryfikuję te słowa.

Wszystkich fanów również do tego zachęcam i przypominam, że bilety można już kupić od dość długiego czasu. Zatem jeśli ktoś się jeszcze nie zdecydował – to teraz ma okazję.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


4 × sześć =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 621 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony