Jestes tutaj: Home » FILM » Nowy „Dzień Niepodległości”

Nowy „Dzień Niepodległości”

(fot. kultura.banzaj.pl)W oryginalnym filmie z 1996 roku główny bohater walczył o ocalenie ludzkości przed atakiem kosmitów. Dziś reżyser Roland Emmerich planuje sequel tej historii. Nowy film zostanie podzielony na dwie części zatytułowane roboczo „ID Forever Part1” i „ID Forever Part 2”.

„Ludzie wiedzieli, że pewnego dnia kosmici powrócą” – streszcza fabułę Emmerich. – „Wiedzieli też, że jedynym sposobem na podróże w kosmosie jest wykorzystanie tuneli czasoprzestrzennych.

Reżyser wypowiedział się też na temat obsady nowych filmów: „Pojawią się znajome twarze, jak na przykład Bill Pullman. Will Smith nie potwierdził swojego powrotu do roli, więc skupimy się na nowym pokoleniu bohaterów, w tym na historii pasierba Willa Smitha, którego mogliście poznać w pierwszym „Dniu niepodległości”. Będzie parę znanych postaci i parę nowych”

Emmerich i producent Dean Devlin napisali szkice scenariuszy do obu filmów, które przekazali następnie scenarzyście Jamesowi Vanderbiltowi. Vanderbilt nanosi obecnie poprawki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


sześć − 6 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 057 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony