Jestes tutaj: Home » FILM » Nowy „Dzień Niepodległości”

Nowy „Dzień Niepodległości”

(fot. kultura.banzaj.pl)W oryginalnym filmie z 1996 roku główny bohater walczył o ocalenie ludzkości przed atakiem kosmitów. Dziś reżyser Roland Emmerich planuje sequel tej historii. Nowy film zostanie podzielony na dwie części zatytułowane roboczo „ID Forever Part1” i „ID Forever Part 2”.

„Ludzie wiedzieli, że pewnego dnia kosmici powrócą” – streszcza fabułę Emmerich. – „Wiedzieli też, że jedynym sposobem na podróże w kosmosie jest wykorzystanie tuneli czasoprzestrzennych.

Reżyser wypowiedział się też na temat obsady nowych filmów: „Pojawią się znajome twarze, jak na przykład Bill Pullman. Will Smith nie potwierdził swojego powrotu do roli, więc skupimy się na nowym pokoleniu bohaterów, w tym na historii pasierba Willa Smitha, którego mogliście poznać w pierwszym „Dniu niepodległości”. Będzie parę znanych postaci i parę nowych”

Emmerich i producent Dean Devlin napisali szkice scenariuszy do obu filmów, które przekazali następnie scenarzyście Jamesowi Vanderbiltowi. Vanderbilt nanosi obecnie poprawki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


7 × = pięćdziesiąt sześć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 179 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony