Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Koncertowa Warszawa

Koncertowa Warszawa

(fot. .wikimedia.org)W Warszawie w 2013 roku odbędzie się wiele imprez artystycznych oraz występy polskich i zagranicznych gwiazd. Wiele koncertów, spektakli i innych muzycznych przedsięwzięć już za nami, ale na przełomie kwietnia i czerwca mnóstwo ciekawych wydarzeń, które na nas czekają.

W kwietniu w stolicy zagra m.in. Steve Lukather, Trial of Dead i Turbowolf oraz Patricia Kaas. Kolejna fala muzycznych imprez będzie w maju, ponieważ na lotnisku Bemowo dwa dni potrwa Impact Festival 2013. Następnie wystąpi Beyonce na Orange Warsaw Festival 2013. Wielka impreza dla wielbicieli rocka to Ursynalia 2013. Wiele innych zespołów pojawi się jeszcze w Warszawie. Natomiast w czerwcu ikona stylu XXI wieku wystąpi na Torwarze – Lana Dey Rey. Najbliższe trzy miesiące w stolicy zapowiadają się ciekawie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ 3 = pięć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 131 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony