Jestes tutaj: Home » MUZYKA » SOJA na Woodstocku

SOJA na Woodstocku

(fot. students.ch)Reggae’owy zespół ze Stanów Zjednoczonych wystąpi podczas trzeciego dnia tegorocznego festiwalu Woodstock.

Soldiers of Jah Army to grupa siedmiu przyjaciół, która już od przeszło 16. lat zajmuje się muzyką reggae z domieszką dubu i rocka. Zespół koncertował już wcześniej w Polsce, między innymi podczas największego polskiego festiwalu grającego taką muzykę, czyli Ostróda Reggae Festival. SOJA miała wystąpić podczas wrocławskiego festiwalu One Love w listopadzie ubiegłego roku, jednak z powodów rodzinnych występ został odwołany. Soldiers of Jah Army mają na swoim koncie już osiem płyt, a ostatnia z nich „Strength to survive” została wydana w 2012 roku. W swoich tekstach poruszają głównie tematykę miłości, przyjaźni, związków międzyludzkich, ale nie stronią również od poruszania globalnych problemów: głodu, wojen czy ubóstwa.

Tegoroczny przystanek Woodstock, na którym będzie można zobaczyć występ zespołu SOJA na żywo, odbędzie się w dniach 1-3. sierpnia. Wśród innych gwiazd dotychczas zaproszonych na festiwal można wymienić Kamila Bednarka, Goorala z zespołem Mazowsze, Farben Lehre, Antrax i Kaiser Chiefs.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


dwa × = 12

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 859 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony