Jestes tutaj: Home » FILM » Sacha Baron Cohen uczy się śpiewu?

Sacha Baron Cohen uczy się śpiewu?

(fot. guardian.co.uk)Owszem. I to bardzo pilnie. Nie bez powodu oczywiście. Jak wiadomo, każdy szanujący się aktor zrobi wszystko, żeby w roli, jaką mu przypisano wypaść jak najlepiej. Tak jest też i w tym przypadku.

Do jakiej roli przygotowuje się kontrowersyjny artysta? Uwaga, uwaga: Freddiego Mercury’ego. Przed Cohenem niemałe wyzwanie, ale jak donosi dziennik The Sun, aktor bardzo stara się opanować styl i mowę frontmana zespołu Queen. Jeszcze nie wiadomo, czy wokal zostanie podłożony, czy też będzie można usłyszeć efekty ciężkiej pracy Cohena na własne uszy, ale jak to mówią: przezorny zawsze ubezpieczony.

Wiadomo za to, że za obiektywem kamery ma stanąć Tom Hooper, odpowiedzialny za zdjęcia do „Nędzników”, w których mieliśmy już okazję usłyszeć Sachę Barona Cohena w roli Monsieur Thenardiera.

Biorąc pod uwagę te doświadczenia, to może lepiej niech nie śpiewa. Nie jako Freddie.

No, ale… dajmy mu tę jedną szansę. Niech ma.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


8 × = dwadzieścia cztery

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 132 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony