Jestes tutaj: Home » FILM » Sacha Baron Cohen uczy się śpiewu?

Sacha Baron Cohen uczy się śpiewu?

(fot. guardian.co.uk)Owszem. I to bardzo pilnie. Nie bez powodu oczywiście. Jak wiadomo, każdy szanujący się aktor zrobi wszystko, żeby w roli, jaką mu przypisano wypaść jak najlepiej. Tak jest też i w tym przypadku.

Do jakiej roli przygotowuje się kontrowersyjny artysta? Uwaga, uwaga: Freddiego Mercury’ego. Przed Cohenem niemałe wyzwanie, ale jak donosi dziennik The Sun, aktor bardzo stara się opanować styl i mowę frontmana zespołu Queen. Jeszcze nie wiadomo, czy wokal zostanie podłożony, czy też będzie można usłyszeć efekty ciężkiej pracy Cohena na własne uszy, ale jak to mówią: przezorny zawsze ubezpieczony.

Wiadomo za to, że za obiektywem kamery ma stanąć Tom Hooper, odpowiedzialny za zdjęcia do „Nędzników”, w których mieliśmy już okazję usłyszeć Sachę Barona Cohena w roli Monsieur Thenardiera.

Biorąc pod uwagę te doświadczenia, to może lepiej niech nie śpiewa. Nie jako Freddie.

No, ale… dajmy mu tę jedną szansę. Niech ma.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


6 − trzy =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 132 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony