Jestes tutaj: Home » FILM » Redford z Kapitanem Ameryką?

Redford z Kapitanem Ameryką?

(fot. guardian.co.uk)Robert Redford rozważa udział w filmie „Captain America: The Winter Soldier”.

Premiera filmu jest zaplanowana na kwiecień 2014 roku, a film ma powstać w technologii 3D. Legendarny amerykański aktor i reżyser jest kandydatem do roli starszego przywódcy organizacji S.H.I.E.L.D.

Dla Redforda, który ostatnio związany jest jedynie z niezależnymi produkcjami, byłby to pierwszy wysokobudżetowy projekt od lat. Ostatnio można go było zobaczyć w hollywoodzkim dziele w 2001 roku, kiedy zagrał w thrillerze „Zawód: Szpieg”.

Przypomnijmy, że w filmie „Captain America: The Winter Soldier” w roli tytułowej ponownie zobaczymy Chrisa Evansa. Akcja kontynuacji rozgrywać będzie się współcześnie, po wydarzeniach z „Avengers”. W obrazie pojawią się ponadto Sebastian Stan, Anthony Mackie, Frank Grillo, Cobie Smulders, Toby Jones, Scarlett Johansson, Hayley Atwell i Samuel L. Jackson. Za reżyserię odpowiadają Joe i Anthony Russo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


sześć − 2 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 218 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony