Jestes tutaj: Home » FILM » Mendes nie wyreżyseruje Bonda

Mendes nie wyreżyseruje Bonda

(fot. guardian.co.uk)Niedawno Sam Mendes potwierdził, że nie będzie pracował nad 24. częścią przygód Jamesa Bonda, jednak nie wykluczył, że w przyszłości może powrócić do słynnej kryminalnej serii. Aktualnie, reżyser „Skyfall” chce skupić się na wystawianiu sztuk teatralnych.

Ubiegłoroczna odsłona przygód Jamesa Bonda – „Skyfall”, z Danielem Craigiem w roli głównej, okazała się znaczącym sukcesem komercyjnym. Film zarobił ponad miliard dolarów.

W jednym z ostatnich wywiadów, długoletni producenci odpowiedzialni za filmy o Jamesie Bondzie wyrazili nadzieję, że uda im się ponownie współpracować z autorem ubiegłorocznego hitu „Skyfall”.

„Ściągniemy go z powrotem. Nie straciliśmy nadziei. Może nie będzie to następna część, ale on powróci” – powiedziała Barbara Broccoli. „Mamy nadzieję, że zostanie zainspirowany do powrotu” – dodał Michael G. Wilson.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


5 + = osiem

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 036 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony