Jestes tutaj: Home » FILM » Festiwal Kina Amatorskiego i Niezależnego już w kwietniu we Wrocławiu

Festiwal Kina Amatorskiego i Niezależnego już w kwietniu we Wrocławiu

(fot. imageshack.us)Kwiecień to miesiąc licznych koncertów oraz festiwali, jednym z nich będzie XIV edycja Kina Amatorskiego i Niezależnego we Wrocławiu, jedno z większych wydarzeń dla miłośników filmów nurtu off.

KAN (bo tak brzmi nazwa festiwalu w skrócie) od dwunastu lat skupia wokół siebie nie tylko publiczność, ale również samych twórców. Wszystko dzieje się w studyjnych wrocławskich kinach, gdzie widzowie wspólnie się wzruszają, przeżywają emocje oraz prowadzą liczne dyskusje związane z oglądanymi filmami. Te ostatnie są jednym z ważniejszych aspektów festiwalu, jak twierdzą sami organizatorzy: Prowokowanie rozmowy, konfrontacje początkujących twórców z bardziej doświadczonymi kolegami po fachu przyświeca Festiwalowi od samego początku.

Podkreślają również fakt iż, będąc jednym z najstarszych off’owych przeglądów filmowych, kładą nacisk na pozytywne zjawiska związane ze spotkaniem branży, przekładając to wszystko nad rywalizację i niezdrową konkurencję.

Śmiało stwierdzić można, że główną wizytówką festiwalu jest znakomita, sprzyjająca atmosfera, która pozwala przybliżyć wielu osobom zjawiska kina niezależnego.

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na Festiwal KAN, który odbędzie się w dniach od 18.04 do 21.04.2013 we Wrocławiu w Dolnośląskim Centrum Filmowym na ul. Piłsudskiego 64a.

Do poznania szczegółów zapraszamy na oficjalną stronę festiwalu:  www.kan.art.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× 2 = osiem

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 192 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony