Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Orkiestra Adama Sztaby z Gwiazdami w Poznaniu

Orkiestra Adama Sztaby z Gwiazdami w Poznaniu

(fot. materiały prasowe)Adam Sztaba, ceniony kompozytor, dyrygent i aranżer, poprowadzi orkiestrę symfoniczną l’Autunno, która połączy swoje siły z Orkiestrą Adama Sztaby, a towarzyszyć im będą znakomici goście – gwiazdy polskiej piosenki. 

Koncert odbędzie się 20. kwietnia 2013 r. w nowoczesnej poznańskiej przestrzeni koncertowej – w Sali Ziemi, MTP Poznań, o godzinie 20.00.

Koncert składać się będzie z dwóch części. W pierwszej publiczność usłyszy kompozycje autorstwa Adama Sztaby, pochodzące z tanecznego show „Opentaniec” oraz muzykę do filmu „Od pełni do pełni”. W drugiej części dźwięki instrumentów zostaną połączone z siłą głosu znakomitych wokalistów. Wystąpią – Natalia Kukulska, Kasia Wilk, Kuba Badach oraz zespół MashMish. Wykonają znane piosenki w nowych aranżacjach autorstwa Adama Sztaby.

Bilety w cenach od 50 do 190, strefa VIP 250, do nabycia w Long Luck, bilety24.pl, na Eventim.pl, ticketpro.pl, w Empiku i Gazeta Cafe w Poznaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− trzy = 2

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 151 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony