Jestes tutaj: Home » FILM » Niezwykłe miejsce, niezwykłe przestępstwo

Niezwykłe miejsce, niezwykłe przestępstwo

(fot. popcorntaxi.com.au)Takim właśnie sloganem opatrzony jest plakat nowego miniserialu „Top of the lake”, który jest produkcją brytyjsko-australijską.

Na plakacie pojawia się zarys kilkunastoletniej dziewczynki, stojącej po kolana w jeziorze i patrzącej na zachodzące słońce na tle gór. Obraz utrzymany jest w ciemnych barwach, dzięki czemu łatwo można się domyślić, że w całej historii kryje się niejedna tajemnica.

Akcja serialu toczy się w Nowej Zelandii, kiedy to 12-letnia ciężarna dziewczynka utajnia informacje o ojcu dziecka, po czym znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Później okazuje się, że jest ona córką bossa narkotykowego. Detektyw Robin Griffin zostaje przydzielona do tej sprawy i ma za zadanie odnaleźć dziewczynkę, jednak dochodzenie nie będzie proste, a podczas niego uda jej się odkryć mroczne sekrety miasta.

Zdjęcia do „Top of the lake” były kręcone w Nowej Zelandii. Zaplanowanych jest sześć odcinków serialu, a pierwszy z nich został wyemitowany 18-tego marca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× dziewięć = 36

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 037 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony