Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Eleni i jej „Miłości ślad”

Eleni i jej „Miłości ślad”

(fot. materiały prasowe)Eleni długo kazała czekać swoim fanom na najnowszy album. Prace nad płytą trwały aż 11. lat. Tyle czasu musiało upłynąć, aby efekt był tak wyjątkowy. Na albumie znajdzie się 17. utworów. Wiele z nich w swej warstwie rytmicznej i harmonicznej, nadaje płycie bardzo orientalny koloryt idealnie łączący się z charakterystycznym głosem artystki. 

W nagraniach wzięli udział między innymi: Thanos Andrias oraz Jannis Sinanis, którzy  należą do ścisłej światowej czołówki wirtuozów, grających na buzuki  (grecki instrument ludowy) oraz sazzie (turecki instrument strunowy). Producentem muzycznym albumu jest kompozytor i autor większości tekstów Kostas Dzokas, który od początku kariery Artystki jest również jej opiekunem artystycznym. Kompozytorami oraz aranżerami  dużej części utworów znajdujących się na albumie są muzycy występujący z Eleni od ponad 30-tu lat oraz muzycy zaprzyjaźnieni z Artystką.

Eleni marzy już jednak o nowej płycie na której znajdą się greckie utwory, które pokochała jako młoda dziewczyna. – Już o tym myślimy. Niech fani będą przygotowani. Jest ich dużo i pewnie na jednej płycie się nie zmieszczą. Wybiorę najlepsze – zapewniła Eleni. Płyta jest dostępna od 19. marca 2013.

Płyta na stronie empik.com: http://www.empik.com/milosci-slad-eleni,p1066923186,muzyka-p
Teledysk do singla „Aleksandria”:  http://www.dailymotion.com/video/xy7pf0_eleni-aleksandria_music#from=embediframe

Serwis internetowy Eleni- stworzony przez Fanów: www.naszaeleni.pl.tl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ dziewięć = 10

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 196 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony