Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Bon Jovi po raz pierwszy w Polsce

Bon Jovi po raz pierwszy w Polsce

(fot. lastfm.pl)Któż nie zna legendarnych już utworów takich jak It’s My Life, czy Livin’ On a Prayer? No kto? Nie odpowiadajcie, to było pytanie retoryczne.

Zespół rozpoczął miesiąc temu trasę koncertową promującą swój najnowszy, dwunasty album – What about now. Trasa ta ma dla nas ogromne znaczenie. Dlaczego? Bo w jej ramach kultowy amerykański zespół  po raz pierwszy odwiedzi nasz kraj! Oczywiście mam tu na myśli pełnowymiarowy koncert. Jon Bon Jovi będąc u nas 13. lat temu obiecywał, że powrócą, by zagrać jak na dobry rockowy zespół przystało. Dotrzymał słowa.

Dobrze, wiemy już co, a teraz gdzie i kiedy. Gdzie? PGE ARENA w GDAŃSKU. Kiedy? 19. czerwca 2013. Organizatorzy spodziewają się jeszcze większych tłumów niż na koncercie Jennifer Lopez, który odbył się we wrześniu 2012 roku na terenie tegoż samego stadionu. Jakoś mnie to nie dziwi.

Jeszcze jedna sprawa: Za ile i czemu tak drogo? Otóż z tym jest różnie. Ceny wahają się od 99 do 1490 złotych. Standardowy jednak bilet na murawę kosztuje 190 zł. Zatem nic, tylko brać! Bo czymże jest 190. złotych wobec ogromu wszechświata i emocji towarzyszącym pogo pod sceną i zdartym gardłem? To też było pytanie retoryczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


8 − cztery =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 203 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony