Jestes tutaj: Home » FILM » „Only God Forgives”

„Only God Forgives”

(fot. thefilmstage.com)Nowy film z Ryanem Goslingiem pokaże, czy potrafi się wcielać tylko w role amantów z komedii romantycznych czy sprawdzi się również w dramacie.

Ryan Gosling głównie kojarzony jest z filmami romantycznymi i rolą w „Pamiętniku”, jednak niewiele osób pamięta jego świetną rolę w „Fanatyku”, gdzie zagrał skinheada, pochodzącego z rodziny żydowskiej, który stopniowo przechodzi przemianę w praktykującego żyda. Rola w „Only God Forgives” będzie okazją do sprawdzenia jego kunsztu aktorskiego i tego, czy potrafi sobie poradzić z wcielaniem się w bardziej złożone postaci.

Julien (Gosling) uciekając przed goniącymi go brytyjskimi policjantami, trafia do klubu z tajskim boksem w Bangkoku. Klub jest tak naprawdę przykrywką dla czarnych interesów i w rzeczywistości jest wykorzystywany jako miejsce handlu narkotykami. Julien ma swoją kryminalną przeszłość, jednak czuje, że w jego życiu potrzebna jest zmiana. Na swojej drodze spotyka emerytowanego policjanta o pseudonimie Anioł Zemsty.

Reżyserem „Only God Forgives” jest Nicolas Winding Refn, który już wcześniej współpracował z Goslingiem przy okazji filmu „Drive”, w którym ten grał główną rolę.

Premiera filmu zaplanowana jest na 23. maja.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


7 − trzy =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 088 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony