Jestes tutaj: Home » FILM » Nowy film twórców znanych thrillerów

Nowy film twórców znanych thrillerów

(fot. dorkland.blogspot.com)Producent Malek Akkad (Halloween) i Warren Zide – jeden z twórców filmów z serii Oszukać przeznaczenie, postanowili połączyć siły i stworzyć kolejny thriller, do którego scenariusz napisał Dwayne Alexander Smith.

Produkcja ma opowiadać historię Jane – doradcy inwestycyjnego, która odkrywa nieścisłości finansowe spółki. W tym czasie zostaje zamordowany jej kolega z branży. Jane postanawia rozpocząć prywatne śledztwo, co nie przysparza jej niestety korzyści – wręcz przeciwnie. Dziewczyna zostaje uwięziona w jednym budynku z zabójcą na zlecenie. Nie dość, że jest on najlepszy w swoim fachu, to jeszcze został wynajęty do wyeliminowania problemowej pracowniczki.

Po wymienionych wyżej twórcach możemy się spodziewać kolejnej jatki. Ale jak będzie to wyglądało ostatecznie, przekonamy się dopiero, gdy film wejdzie na ekrany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ dziewięć = 17

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 132 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony