Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Burn Selector Festival powraca!

Burn Selector Festival powraca!

(fot. wp.pl)Z okazji pierwszego dnia wiosny organizatorzy festiwalu ogłosili pierwszego headlinera. Gwiazdą tegorocznej edycji BSF będzie szwedzki duet indie elektroniczny The Knife.

Tegoroczna piąta edycja festiwalu oznacza dwie wielkie zmiany. W odróżnieniu od poprzednich lat tym razem impreza odbędzie się w Warszawie, a nie jak to było wcześniej w Krakowie. Zmieniła się również data – w tym roku będzie to 6 i 7 września. Ponadto agencja Alter Art ogłosiła zapoczątkowanie współpracy z niemieckim Berlin Festival. 21. marca ruszyła sprzedaż biletów na Burn Selector Festival, a ich cena waha się od 155 zł za bilet jednodniowy do 245 zł za dwudniowy. Ta impreza to idealne miejsce dla fanów muzyki tanecznej i elektronicznej. Festiwal dwukrotnie był nominowany do nagrody Best Medium Festival w plebiscycie European Festival Awards, a dotychczas zagrały na nim takie gwiazdy, jak Disclosure, Buraka Som Sistema, Miike Snow, Chase & Status, Crystal Castles, La Roux, Ladytron i Klaxons.

Tegoroczna gwiazda The Knife to szwedzki duet stworzony przez rodzeństwo Karin Dreijer Andersson i Olofa Dreijera, który zajmuje się muzyką elektroniczną i synth popem. Mają na swoim koncie sześć studyjnych albumów, a ostatni z nich „Shaking the Habitual” miał premierę w 2013 roku.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× jeden = 7

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 056 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony