Jestes tutaj: Home » FILM » Nowy film zamiast urlopu

Nowy film zamiast urlopu

(fot. blogs.kqed.org)Kilka tygodni temu Leonardo DiCaprio otwarcie przyznał, że jest już zmęczony swoją pracą i planuje przez najbliższe dwa lata odpoczywać od aktorstwa. Nic w tym dziwnego – w ostatnim roku aktor zagrał aż w dwóch wielkich produkcjach: „Django”, który polską premierę miał w styczniu oraz „The Great Gatsby” – ten film w wersji 3D trafi do naszych kin już w maju.

Jakby zajęć było mu mało od początku tego roku pracuje nad obrazem „The Wolf of Wall Street”, jest to biograficzny film w reżyserii Martina Scorsese. DiCaprio zagra tam główną rolę, wcieli się w postać Jordana Belforta. O dacie światowej premiery tej produkcji dowiemy się już niedługo.

Takie tempo pracy mogło być dla aktora wykańczające, dlatego publiczności nie zdziwiły jego deklaracje o chęci długiego urlopu od kinematografii.  Teraz DiCaprio jednak wycofuje się z tego pomysłu – zaczyna już bowiem pracę nad filmem „The Road Home”, w którym nie tylko jest faworytem do głównej roli, ale i zajmuje się obrazem od strony produkcyjnej. Przy pracy nad produkcją filmu aktorowi pomogą jego partnerzy z firmy Appian Way, której on sam jest właścicielem.

„The Road Home” będzie zrealizowany na podstawie powieści Michaela Armoura. Scott Cooper (m.in. „Szalone serce”, „Aż po grób”) wyreżyseruje ekranizację na podstawie własnego scenariusza, a także wspomoże DiCaprio w obowiązkach producenta. Wiadomo też, że prawa do filmu wykupiła już wytwórnia Warner Bros. „The Road Home” to dramat rozgrywający się w czasach Wielkiego Kryzysu w Stanach Zjednoczonych. Jego bohaterem jest Creek, właściciel kalifornijskiego rancza, który zostaje poproszony o pomoc w dochodzeniu w sprawie brutalnego morderstwa na jednym z lokalnych mieszkańców.

Nie znamy na razie żadnych szczegółów z planu ani przewidywanej daty premiery.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ trzy = 10

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 101 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony