Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Nowa płyta Justina Timberlake’a

Nowa płyta Justina Timberlake’a

(fot. ryanseacrest.com)Po ponad sześciu latach od ukazania się „FutureSex/LoveSounds”, Justin Timberlake w końcu wydał nową płytę. Nosi ona tytuł „The 20/20 Experience” i została wydana w Polsce 19. marca.

Album można kupić w wersji podstawowej, deluxe z dwoma dodatkowymi utworami oraz na winylu. Nowe wydawnictwo promowały już wcześniej dwa teledyski: „Suit & Tie” z Jayem-Z, który znalazł się na czwartym miejscu listy Billboard, i „Mirror”, który został numerem jeden w Wielkiej Brytanii. Drugi klip trwa ponad osiem minut i opowiada historię poznania i miłości dziadków Justina Timberlake’a. Artysta podkreśla, że wszystkie piosenki na nowej płycie są bardzo osobiste. Piosenkarz ogłosił niedawno, że druga część „The 20/20 Experience” ukaże się prawdopodobnie w listopadzie tego roku.

Na płycie można usłyszeć dziesięć piosenek w klimatach neo soulu inspirowanych strukturą rockowych utworów z lat 60. i 70, dlatego przeciętnie każda piosenka trwa około siedmiu minut. Współproducentami „The 20/20 Experience” są Timbaland, który wcześniej wielokrotnie współpracował z Justinem, Jerome „J-Roc” Harmon i Rob Knox.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


dziewięć + = 12

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 130 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony