Jestes tutaj: Home » FILM » Finał „Skins” już w lipcu

Finał „Skins” już w lipcu

(fot. collider.com)Stacja E4 ogłosiła, że ostatni finałowy sezon kultowego brytyjskiego serialu „Skins” rozpocznie się w lipcu. Wyemitowanych zostanie sześć odcinków serii.

W siódmym sezonie scenarzyści skupią się na trzech postaciach znanych z poprzednich generacji serialu. Zobaczymy dalsze losy Effy (Kaya Scodelario), Cooka (Jack O’Connell) i Cassie (Hannah Murray). Każdej z tych postaci zostaną poświęcone dwa odcinki.

Każda historia będzie miała swój tytuł. „Skins Pure” to opowieść o Cassie, która ma teraz 23 lata, mieszka w Londynie i nadal szuka swojej drogi w życiu. Powoli zdaje sobie sprawę z tego, że ktoś ją obserwuje. Z nowej znajomości rodzi się dosyć dziwna przyjaźń, która będzie wystawiona na ciężkie próby. „Skins Rise” to historia Cooka, który ma obecnie 21. lat i zajmuje się rozprowadzaniem narkotyków wśród imprezowiczów w Manchesterze. Jednak chłopak nie potrafi długo utrzymywać się z dala od kłopotów i wdaje się w romans z dziewczyną szefa, co sprowadza na niego nowe kłopoty. Ponadto w tym odcinku padnie również odpowiedź na pytanie, co stało się z mordercą Freddy’ego – Johnem Fosterem. „Skins Fire” opowiada o Effy, która ma teraz 21. lat i pracuje jako recepcjonistka. Kiedy dowiaduje się o finansowych problemach firmy i wdaje się w romans z szefem, zaczyna sobie zdawać sprawę, że być może wzięła na swoje barki zbyt duży ciężar. Jej przyjaciółka Naomi będzie próbowała pomóc Effy przywrócić jej życie na właściwy tor.

Ostatnie sześć odcinków zapowiada się bardzo ciekawie i zdecydowanie warto być cierpliwym i poczekać do lipca, żeby poznać zakończenie historii nastolatków z Bristolu.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


sześć × 1 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 132 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony