Jestes tutaj: Home » LITERATURA » Czytanie jest trendy

Czytanie jest trendy

(fot. entropiaslowa.pl)19. marca ruszyła kampania promująca czytanie wśród młodzieży. „Książka na podryw” główne hasło promujące kampanie przyciągnęło wiele znanych osób, które nagrywają audiobooki. Fundacje promujące akcję czytania chcą uświadomić innym, że w czytaniu…można siebie i innych rozkochać.

Joanna Kulig, Szymon Majewski, Maciej Orłoś, Katarzyna Montgomery, Zbigniew Zamachowski i wiele innych znanych osób chętnie przyłączyło się do akcji . Odpowiedzialni za kampanie promującą czytanie, są Audioteka.pl oraz Entropia Słowa. Głównym założeniem kampanii jest uświadomić młodzieży i innym osobom, które czytać nie lubią, iż czytanie jest atrakcyjne. Dowiadujesz się wielu ciekawych rzeczy oraz korzystanie z książek wpływa na poprawę naszych relacji z innymi ludźmi, a nawet partner, który jest molem książkowym staje się bardziej pociągający. Znane osoby czytają fragmenty swoich ulubionych książek, ale każda inna osoba może również nagrać audiobooka z ulubionym fragmentem swojej książki i zadedykować go bliskiej osobie.

Światowy Dzień książki obchodzimy 23.04.2013 r., na którym zostaną przedstawione najnowsze statystyki dotyczące tego jak często sięgamy po literaturę. Audiobooki dostępne będą w internecie lub do pobrania na telefon komórkowy, a dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na cele statutowe fundacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


siedem + = 11

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 101 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony