Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Bon Jovi- najbardziej wyczekiwany koncert w Polsce

Bon Jovi- najbardziej wyczekiwany koncert w Polsce

(fot. destinationpoland.org)Na to wydarzenie najwięksi fani Jon’a i jego zespołu wyczekiwali długie lata, a jednak stało się! Bon Jovi zawita do Polski i to już w czerwcu.

Koncert Bon Jovi  to nie lada wydarzenie, wielokrotne próby sprowadzenia zespołu do Polski  zawsze kończyły się fiaskiem. W 2000 roku przy okazji krótkiej wizyty zespołu w kraju lider obiecał iż powrócą w czerwcu by dać koncert  z prawdziwego zdarzenia. Na spełnienie jego słów fani musieli czekać aż 13. lat, chociaż co do miesiąca przyjazdu słowa dotrzymano.

19. czerwca 2013 rok – PGE Arena w Gdańsku, organizatorem całego przedsięwzięcia jest agencja Prestige MJM oraz sama Arena Gdańsk Operator.

Koncert został okrzyknięty najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem muzycznym w Polsce. Zespół zagra w ramach swojej trasy : „Becouse We Can – The Tour”.

Praktyczne informacje na temat koncertu oraz kupna biletów na stronie:  www.bonjovi.pl/koncert
Serdecznie zapraszamy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


5 × cztery =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 130 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony