Jestes tutaj: Home » FILM » Premiera „Bates Motel”

Premiera „Bates Motel”

(fot. wikimedia.org)Amerykańska stacja telewizyjna A&E wyemitowała właśnie pierwszy odcinek nowego serialu pt. „Bates Motel”. Jak zapowiadają producenci ma to być prequel słynnej „Psychozy” Alfreda Hitchcocka.

Serial przedstawia młodość Normana Batesa, głównego bohatera „Psychozy”, i jego relacje z matką. Akcja rozpoczyna się w momencie śmierci męża Normy, kiedy to młoda wdowa kupuje motel położony na wybrzeżu w mieście White Pine Bay. Ten zakup i przeprowadzka w nowe miejsce ma stanowić początek nowego życia rodziny Bates’ów.

W thrillerze zagra m.in. Freddie Highmore, który dotychczas znany był głównie z ról grzecznych chłopców w „Marzycielu”, „Cudownym dziecku” i „Charliem i fabryce czekolady”. Teraz będzie miał okazję sprawdzić się w kreowaniu bardziej mrocznej postaci. Reżyserem „Bates Motel” jest Anthony Cipriano. Producenci zapowiadają, że serial jest zainspirowany filmem z 1960 roku, ale ze względu na upływ czasu niektóre wątki wymagały uściślenia i drobnych zmian.

Pierwszy sezon serialu będzie miał 1o. odcinków, a pierwszy z nich został wyemitowany 18. marca.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− dwa = 1

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 061 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony