Jestes tutaj: Home » FILM » Hollywoodzka gwiazda w obsadzie polskiego filmu

Hollywoodzka gwiazda w obsadzie polskiego filmu

(fot. ocdn.eu)Patrick Wilson dołączył do obsady filmu „Jack Strong”. Informację tę potwierdził Marcin Dorociński,  który wcieli się w główną postać – Ryszarda Kuklińskiego. Obraz zapowiadany jest jako sensacyjna historia szpiegowska, oparta na działalności pułkownika Kuklińskiego w czasie zimnej wojny.

Możliwe, że Patrick Wilson został zachęcony przez swoją żonę, Dominikę Dominczyk, pochodzącą z Kielc, do wzięcia udziału w tym projekcie. Aktor odwiedził nawet rodzinne miasto swojej wybranki. Amerykański aktor znany jest z ról w takich filmach jak „Małe dzieci”, „Prometeusz” czy „Pułapka”. Wystąpił również w nagradzanym mini-serialu „Anioły w Ameryce” u boku Ala Pacino i Meryl Streep.

„Jack Strong” to niemałe wyzwanie, ponieważ filmy oparte na historycznych faktach budzą wiele emocji w naszym kraju. Władysław Pasikowski, który będzie jego reżyserem, przekonał się o tym po swoim filmie „Pokłosie”. Na szczęście burza, jaka wybuchła po filmie nie zniechęciła twórcy do przeniesienia na ekran kolejnej części polskiej historii. W roli pułkownika Kuklińskiego zobaczymy Marcina Dorocińskiego, ostatnio chyba najbardziej zapracowanego aktora w Polsce.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ 6 = dziesięć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 137 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony