Jestes tutaj: Home » slider » Heraklesy rozdane

Heraklesy rozdane

(fot. mmarocks.pl)15. marca odbyła się uroczysta gala rozdania Heraklesów – najważniejszych nagród w polskim MMA (mieszane sztuki walki).

Statuetki zostały przyznane w jedenastu kategoriach. W kategorii Najlepszy Zawodnik i Najlepsze Poddanie (za klucz na stopę w walce z Richem Clementim) zwycięzcą okazał się 21-letni Marcin Held. Dwie statuetki zdobył również bardziej doświadczony i znany polskim fanom MMA zawodnik – Michał Materla. Kategorie, w których triumfował, to Zawodnik Roku Publiczności i Najlepsza Walka (za pojedynek z Jayem Silvą na 19-tej Konfrontacji Sztuk Walki, która odbyła się w Łodzi). Na gali nie mogło zabraknąć Mameda Chalidowa, który otrzymał Heraklesa za Nokaut Roku na Rodneyu Wallace. Dwukrotnie wspomniana już gala KSW 19. została uznana za Galę Roku, jako impreza, która dostarczyła kibicom mieszanych sztuk walki największych emocji. W kategorii Klub Roku jury przyznało nagrodę warszawskiemu klubowi Berserkers Team, natomiast Odkryciem Roku został młody Czeczen Anzor Azhiev, który w ubiegłym roku pokonał dwóch zdecydowanie silniejszych od siebie rywali.

Specjalny Herakles i honorowy tytuł Mecenasa Polskiego MMA powędrował do Dyrektora ds. Sportu w Telewizji Polsat Mariana Kmity za wspieranie MMA w Polsce poprzez transmitowanie gal Konfrontacji Sztuk Walki i MMA Attack.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× jeden = 3

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 153 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony