Jestes tutaj: Home » FILM » Wiosenne szaleństwo – „Spring Breakers”

Wiosenne szaleństwo – „Spring Breakers”

(fot. welcomefrnds.com)5. kwietnia do polskich kin wejdzie kolejny film opowiadający o szaleństwach dzisiejszych nastolatków. Po sukcesie Projektu X, przyszedł czas na Spring Breakers.

Film opowiada o czterech wyzwolonych dziewczynach, które dla dobrej zabawy podczas ferii wiosennych zrobią wszystko. Łącznie z zejściem na złą drogę prowadzącą do bezprawia i wiecznej rozpusty.

W rolach głównych zobaczymy między innymi Vanessę Hudgens i Selenę Gomez, które będąc jeszcze niedawno dziecięcymi gwiazdkami Disneya zrywają ze swoim grzecznym imagem. Towarzyszyć im będzie James Franco, znany chociażby z Oza Wielkiego i Potężnego, Spidermana, czy 127 godzin, o którym mówi się, że w Spring Breakers zagrał rolę swojego życia.

Warto wspomnieć, że znany i ceniony reżyser Harmony Korine przedstawił w swoim filmie prawdziwą historię, co może się przyczynić, tak jak było z Projektem X (w reżyserii Nima Nourizadeha), do jednego komentarza po obejrzeniu filmu: ,,Cholera… to naprawdę się dzieje…”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


9 − osiem =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 154 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony