Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Drugie solo Ras Luty

Drugie solo Ras Luty

(fot. interia.pl)„Uratuj siebie” to druga solowa płyta reggae’owego wokalisty, znanego przede wszystkim z występów w zespole East West Rockers.

Druga płyta już w ciągu tygodnia od premiery (9. marca) znalazła się na 41. miejscu na Oficjalnej Liście Sprzedaży. Pierwszy krążek Ras Luty pt. ”Jeśli słyszysz” w tym samym zestawieniu zajmował najwyżej 35. miejsce, co już teraz wróży mu większy sukces niż pierwszemu wydawnictwu. Dotychczas ukazał się teledysk do jednej piosenki z płyty. Klip „Dzięki Bogu” w ciągu dwóch tygodni od publikacji zyskał prawie 130. tysięcy wyświetleń w serwisie Youtube. Dodatkową niespodzianką od Luty dla fanów jest możliwość odsłuchu całej płyty przez internet – wystarczy wejść na profil grupy East West Rockers na youtube (eastwestfm), gdzie dostępne są wszystkie piosenki z „Uratuj siebie”.

Drugi solowy album Ras Luty to połączenie tradycyjnego reggae z muzyką roots i rub-a-dub oraz elementami elektroniki i r’n’b. Premiera płyty odbyła się 9. marca, można ją nabyć w sklepach muzycznych lub za pośrednictwem strony internetowej wytwórni Karrot Komando.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


dziewięć − = 0

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 103 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony