Jestes tutaj: Home » FILM » „Django” trafi do chińskich kin

„Django” trafi do chińskich kin

(fot. blomedia.pl)„Django” jako pierwszy film Quentina Tarantino będzie miał swoją premierę w Chinach. Wcześniejsze obrazy popularnego, amerykańskiego reżysera nie dostały pozwolenia na dystrybucję. Nie wiadomo, co tym razem wpłynęło na pozytywną decyzję tym bardziej, że film nie różni się konwencją od poprzednich.

„Django” to hołd złożony przez Tarantino gatunkowi, jakim jest western. Oczywiście reżyser robi to na swój sposób, dlatego nie zabrakło morza sztucznej krwi, odpowiedniej dawki humor oraz przemocy, a także świetnych aktorów – z Christopherem Waltzem na czele, który za swoją rolę otrzymał Oscara. Kto jeszcze nie widział filmu, który w Polsce miał premierę 18. stycznia, powinien jak najszybciej to zmienić. W Chinach „Django” będzie miał swoją premierę prawdopodobnie 11 kwietnia. Film zdążył już zarobić około 400 milionów dolarów na całym świecie, stając się najbardziej dochodowym filmem w karierze Tarantino.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


6 + cztery =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 103 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony