Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Czas na „Rozjazdy 2013”

Czas na „Rozjazdy 2013”

(fot. goryonline.com)Spotkania z podróżnikami, opowieści, pokazy ich zdjęć i filmów z najodleglejszych zakątków świata. To wszystko wskazuje na jedno – Festiwal Podróżniczy Rozjazdy 2013 czas zacząć.

Tradycją stają się coroczne spotkania podróżników w Rybniku, są one niezwykłą okazją do podzielenia się z szerszym gronem zainteresowanych swoją pasją oraz bagażem doświadczeń, przywiezionych z podróży.

W tym roku na festiwalu gościć będą jak zwykle ciekawi i pełni pasji globtroterzy, będzie to m.in. Anna Jaklewicz, autorka książki Niebo w kolorze indygo, Kamil Iwankiewicz – rekordzista świata w nurkowaniu wysokogórskim, który opowie zgromadzonym o swoich nowych projektach (Nurkowanie na wulkanie oraz Korona jezior Ziemi), czy też Adam Wiśniewski – twórca powieści  Antypody rowerem pisane.

Nowością tegorocznej edycji będzie Kino przygody i podróży, czyli seanse pełnometrażowych filmów fabularnych, odbywające się w każdy festiwalowy wieczór.

Festiwal odbędzie się 23 i 24 marca 2013 r. w Domu Kultury w Rybniku
Cena biletu na jeden dzień festiwalu to 15 zł, na dwa 20 zł.
Serdecznie zapraszamy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× 2 = osiem

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 039 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony