Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Czas na „Rozjazdy 2013”

Czas na „Rozjazdy 2013”

(fot. goryonline.com)Spotkania z podróżnikami, opowieści, pokazy ich zdjęć i filmów z najodleglejszych zakątków świata. To wszystko wskazuje na jedno – Festiwal Podróżniczy Rozjazdy 2013 czas zacząć.

Tradycją stają się coroczne spotkania podróżników w Rybniku, są one niezwykłą okazją do podzielenia się z szerszym gronem zainteresowanych swoją pasją oraz bagażem doświadczeń, przywiezionych z podróży.

W tym roku na festiwalu gościć będą jak zwykle ciekawi i pełni pasji globtroterzy, będzie to m.in. Anna Jaklewicz, autorka książki Niebo w kolorze indygo, Kamil Iwankiewicz – rekordzista świata w nurkowaniu wysokogórskim, który opowie zgromadzonym o swoich nowych projektach (Nurkowanie na wulkanie oraz Korona jezior Ziemi), czy też Adam Wiśniewski – twórca powieści  Antypody rowerem pisane.

Nowością tegorocznej edycji będzie Kino przygody i podróży, czyli seanse pełnometrażowych filmów fabularnych, odbywające się w każdy festiwalowy wieczór.

Festiwal odbędzie się 23 i 24 marca 2013 r. w Domu Kultury w Rybniku
Cena biletu na jeden dzień festiwalu to 15 zł, na dwa 20 zł.
Serdecznie zapraszamy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


− 4 = trzy

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 322 996 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony