Jestes tutaj: Home » FILM » Strachów część kolejna, czyli „Straszny film 5”

Strachów część kolejna, czyli „Straszny film 5”

(fot. duzeka.pl)Wszystko wskazuje na to, że dopóki będą powstawać filmy grozy, będą powstawały też kolejne części Strasznego filmu. Na premierę piątej części nie musimy już długo czekać, bo tylko do 19. kwietnia.

Tym razem twórcy rzucili na warsztat Paranormal activity, Czarnego Łabędzia, Laleczkę Chucky i Incepcję. W głównych rolach wystąpią zaś Charlie Sheen, Lindsay Lohan i Ashley Tisdale.

Cóż. Charakterystyczna obsada. Parodiujący styl. To wszystko daje razem kolejną żałosną komedię. Jak to mówią, o gustach się nie dyskutuje, dlatego też jeśli ktoś jest fanem całej serii, to proszę  bardzo. Ja jednak widząc tendencję spadkową jakości Strasznego filmu, to jednak wolałabym, żeby twórcy zaprzestali tworzenia kolejnych części, dla samej czynności kreowania. No i dla pieniędzy, bo to oczywiste.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


cztery + 6 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 219 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony