Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Opposites – nowy krążek szkockiego zespołu Biffy Clyro

Opposites – nowy krążek szkockiego zespołu Biffy Clyro

(fot. platform-online.net)Szkoci powrócili na rynek po dość długiej nieobecności i uraczyli swoich fanów nową dawką muzyki. W tym miejscu przydałoby się sprostowanie tytułu, ponieważ Opposites to właściwie dwa krążki, bo ukazało się jako wydanie dwupłytowe.

Znajdziemy tam 20. nowych kawałków plus dwie wersje instrumentalne. Chociaż można by się zastanowić, czy takich znowu nowych. Nie spotkamy się z odmiennym brzmieniem, a raczej z tym, czego mogliśmy się spodziewać wcześniej po Biffy Clyro, albo i nawet mniej. Co nie zmienia faktu, że muzyka, jaką tworzy ten zespół nadal pozostaje oryginalna i wyjątkowa.

Nie znajdziemy tam tak zapadających w pamięć utworów jak Mountains, The Captain, Who’s Got a Match. Ale niektóre z nowej płyty niewątpliwie zasługują na uwagę: Black Chandelier, Sounds Like Baloons, Little Hospitals, Accident Without Emergency, czy Opposite.

Opposites polecam wszystkim fanom Biffy Clyro, którzy stęsknili się za samym ich brzmieniem. Jeśli zaś chodzi o tych, którzy spodziewają się czegoś odmiennego, to ich lojalnie przestrzegę, że niczego odkrywczego tam nie znajdą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


3 + = dwanaście

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 062 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony