Jestes tutaj: Home » FILM » Miłość po polsku

Miłość po polsku

(fot. news.o.pl)Podczas tegorocznego rozdania Oscarów film „Miłość” Michaela Haneke zdobył nagrodę dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego. Na ekrany polskich kin właśnie wchodzi film o tym samym tytule w reżyserii Sławomira Fabickiego. Historia jest jednak inna.

Tomek (Marcin Dorociński) i Maria (Julia Kijowska) to para trzydziestolatków, którzy niedawno wzięli ślub. Pozornie są szczęśliwym małżeństwem i wszystko układa się po ich myśli. Oboje spełniają się w pracy zawodowej, wspólnie urządzają mieszkanie i spodziewają się dziecka. Sielankę burzy wstrząsające wydarzenie, które Maria zataja przed Tomkiem, co prowadzi do konfliktów i poddaje ich związek ciężkiej próbie. W życiu małżonków pojawia się ktoś trzeci, kto sprawi, że nic już nigdy nie będzie takie samo. Czy uda im się przetrwać ciężkie chwile czy kryzys rozdzieli Tomka i Marię? Historia przedstawiona w filmie jest oparta na prawdziwych wydarzeniach.

Dramat obyczajowy „Miłość” będzie można oglądać w kinach od 15. marca.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


1 + siedem =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 277 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony