Jestes tutaj: Home » FILM » Kac Vegas dla nastolatków

Kac Vegas dla nastolatków

(fot. gazeta.pl)John Lucas i Scott Moore, reżyserowie kultowego filmu Kac Vegas, stworzyli podobną historię, tyle że tym razem dotyczy ona młodszego pokolenia, które dopiero osiąga pełnoletność.

„Nieletni/pełnoletni” to historia dwóch studentów Miley’a i Casey’a, którzy podczas imprezy urodzinowej swojego kumpla Jeffa Changa upijają go do nieprzytomności. Problem pojawia się następnego dnia, kiedy muszą doprowadzić przyjaciela na egzamin wstępny na uczelnię medyczną, a samemu zainteresowanemu mocno dolega „syndrom dnia poprzedniego”. Czy Changowi uda się zdać do wymarzonej prestiżowej szkoły, a może okaże się, że wielka przyszłość zostanie zaprzepaszczona przez jedną niezapomnianą imprezę?

Jak zapowiadają producenci, w filmie możemy spodziewać się nieudanych skoków z balkonu do basenu, ucieczki przed chuliganami z kijami baseballowymi, sprintu w bikini po dachach samochodów, tysiąca siniaków, potwornego kaca i wspomnianego już nieszczęsnego egzaminu. Chang będzie musiał zrozumieć, że pełnoletność nie oznacza tylko możliwości bezproblemowego kupna alkoholu, ale też niesie ze sobą dużą odpowiedzialność.

Film „Nieletni/pełnoletni” można oglądać w kinach od 8. marca.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


4 − dwa =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 057 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony